سه رشته جدید در آزمون سال 97 دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛ دانش اجتماعی، حکمت اشراق و عرفان
شورای گسترش وزارت علوم، مجوز رشته های دانش اجتماعی مسلمین، حکمت اشراق و عرفان و حکمت اسلامی را صادر و این رشته هادر مقطع کارشناسی ارشد سال 97 آزمون اختصاصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی پذیرش دانشجو خواهند داشت
۱۳۹۶-۱۲-۲۶
به گزارش روابط عمومی دانشگاه برابر مصوبه شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای آزمون آتی در تیرماه 97 مجوز پذیرش دانشجو در این سه رشته را در مقطع کارشناسی ارشد اخذ نمود لذا داوطلبان می توانند علاوه بر پنج رشته کارشناسی ارشد اعلام شده این سه رشته را نیز انتخاب نمایند.
دانشگاه علوم اسلامی رضوی هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم قرآنی و حدیث، حقوق جزا و جرمشناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، فلسفه و کلام اسلامی و فقه و مبانی حقوق اسلامی پذیرش دانشجو دارد.
ثبت نام از داوطلبان آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تا پایان اردیبهشت 97 از طریق سایت دانشگاه به نشانی www.razavi.ac.ir  ادامه خواهد یافت و آزمون در روز جمعه 22 تیرماه 97 در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و 29 و 30 تیرماه 97 در مقطع دکتری تخصصی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است تحصیل در سه مقطع تحصیلی به صورت رایگان بود و دانشجویان هم زمان دروس حوزوی را علاوه بر دروس دانشگاهی خواهند گذراند.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید