۱۳۹۷-۱۱-۱۶

به مناسبت دهه مبارکه فجر: برگزاری مسابقات تنیس روی میز ویژه کارکنان بسیجی دانشگاه

در ایام الله دهه فجر انقلاب به همت پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه نخستین دوره مسابقات کارکنان بسیجی دانشگاه در رشته تنیس روی میز برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی دانشگاه محمود بهره مند مسئول تربیت بدنی بسیج کارکنان دانشگاه اعلام کرد به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی يك دوره مسابقات تنيس روي ميز ويژه كاركنان بسيجي دانشگاه برگزارودر پايان به نفرات برتر هدايايي اهدا خواهد شد.
بر اساس این گزارش این دوره مسابقات در روز چهارشنبه 17 بهمن ماه از ساعت نه صبح در سالن تنیس روی میز ساختمان شماره یک دانشگاه برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با هماهنگی واحد تربیت بدنی در این مسابقات ثبت نام نمایند.
پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه در سال جاری فعالیت خود را با حضور جمعی از مسئولان بسیج آستان قدس رضوی و نیروی مقاومت بسیج سپاه امام رضا(ع) و با سخنرانی رئیس دانشگاه آغاز به کار کرد.
شایان ذکر است پیش از این کارکنان بسیجی دانشگاه ذیل پایگاه بسیج آستان قدس رضوی به فعالیت می پرداختند که با ارتقاء پایگاه بسیج آستان قدس رضوی به حوزه بسیج، مجموعه بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی در قالب پایگاه بسیج سازماندهی شد.
گفتنی است اساتید و طلاب بسیجی دانشگاه علوم اسلامی رضوی نیز در قالب بسیج اساتید و بسیج طلاب فعالیتهای متنوع فرهنگی داشته اند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود