۱۳۹۸-۰۴-۳۱

دیدار رئیس دانشگاه از مراکز علمی و فرهنگی در هند

رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی طی برنامه سفر به هندوستان از مراکز مختلف علمی و فرهنگی این کشور بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این سفر که در قالب برنامه زیر سایه خورشید آستان قدس رضوی برگزار شده بود حاوی دستاورهای علمی و فرهنگی گوناگونی بود که از آن جمله می توان به حضور و سخنرانی وی در دانشگاه لکنو با حضور شخصیت های برجسته علمی اعم از رییس دانشگاه آگرا ، خواجه امان الدین شوشتری رییس دانشگاه عربی فارسی دهلی در قالب سمینار یک روزه امام رضا علیه السلام و حقوق بشر و همچنین عقد تفاهم نامه با د انشگاه لکنهو اشاره کرد.
این گزارش حاکی است در این سفر رئیس دانشگاه ازمدرسه علمیه باب العلم شهر مبارکپوربازدید به عمل آورده و در این مجموعه به سخنرانی پرداخت.
بازدید و سخنرانی در مرکز اسلامی شهر جلالپور؛ سمینار نقش امام رضا و پیشرفت طب نبوی و  بالاخره حضور و سخنرانی در دانشگاه نیو کالج شهر چنای و دیدار با شخصیت های علمی و دانشجویان و عقد تفاهم نامه با این مجموعه ها از دیگر برنامه های دکتر وحدتی شبیری در این سفر بود.

برنامه زیر سایه خورشید از برنامه های محوری دهه کرامت رضوی است که طی آن خدام و نیروهای اعزامی آستان قدس رضوی به مناطق مختلف کشور و جهان عزیمت می کنند و به عنوان سفرای علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی به فعالیتهای گوناگون علمی و فرهنگی مبتنی بر فرهنگ رضوی می پردازند.

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود