۱۳۹۸-۱۱-۱۹

معرفی سرپرست جدید معاونت اداری و پشتیبانی دانشگاه علوم اسلامی رضوی

مراسم تودیع و معارفه سرپرست سابق و فعلی معاونت اداری و پشتیبانی دانشگاه علوم اسلامی رضوی صبح امروز شنبه 19 بهمن ماه با حضور معاونان و مدیران دانشگاه برگزار شد در این مراسم از زحمات دکتر محسن مرادی سرپرست سابق معاونت اداری و پشتیبانی تقدیر و غلامحسین امانتی با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید معاونت اداری و پشتیبانی معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست سابق و فعلی معاونت اداری و پشتیبانی دانشگاه علوم اسلامی رضوی صبح امروز شنبه 19 بهمن ماه با حضور معاونان و مدیران دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این مراسم رئیس دانشگاه با تأکید بر اینکه در سند راهبردی جدید آستان قدس رضوی نقش دانشگاه علوم اسلامی رضوی بسیار مهم و تأثیر گذار دیده شده،  ادامه داد نیروهای دانشگاه اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در تحقق این مهم نقش بارزی خواهند داشت.

دکتر وحدتی شبیری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ادامه داد  ما همه اعضای یک تیم هستیم و همه ما در موفقیت دانشگاه نقش مهمی داریم و قاعدتاً موفقیت دانشگاه به حساب همه نیروها نوشته خواهد شد.

رئیس دانشگاه در قسمتی از سخنان خود تأکید کرد دانشگاه ویژگی بارز تعلق به دستگاه امام رضا علیه السلام دارد و باید ما تلاش نماییم رفتار و گفتار مان نیز با تعالیم و سیره آن امام همام تطبیق داشته باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد هر دانشجویی در دانشگاه می تواند به طور بالقوه یک شخصیت علمی نظیر مقام معظم رهبری باشد چرا که ایشان هم در همین فضای مدرسه میرزاجعفر تحصیل و سپس تدریس داشت لذا باید همه ما سعی نماییم با دانشجویان دانشگاه با همین دید بنگریم و بر همین مبنا نیز به تربیت نیرو بپردازیم.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات دکتر محسن مرادی سرپرست سابق معاونت اداری و پشتیبانی تقدیرو غلامحسین امانتی با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید معاونت اداری و پشتیبانی معرفی شد.

غلامحسین امانتی هم اکنون رئیس دفتر رئیس دانشگاه بوده و ریاست اداره کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه را نیز در کارنامه دارد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود