۱۳۹۸-۱۱-۲۶

برگزاری همایش هدایت تحصیلی، علوم انسانی و فرصتهای شغلی با حضور پدر کنکور ایران

همایش هدایت تحصیلی، علوم انسانی و فرصتهای شغلی دوشنبه 21 بهمن ماه با حضور چهارصد نفر از مدیران و معاونان آموزشگاه های متوسطه دوم  و مشاوران هدایت تحصیلی استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این همایش که با دعوت از دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد آخرین تحولات در کنکور سراسری در جمع مدیران و مشاوران تحصیلی مورد بررسی قرار گرفت.

این گزارش حاکی است در این همایش رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با برشمردن رویکرد گزینش دانشگاه در نخبه گزینی از مدیران آموزشگاهها و مشاوران هدایت تحصیلی استان خواست در خصوص معرفی دانشگاه به دانش آموزان نخبه اهتمام داشته باشند.

براساس این گزارش میزگرد علوم انسانی و فرصتهای شغلی نیز که از برنامه های ویژه این همایش بود با حضور دکتر محمدحجت احمدی زر؛ مدرس دانشگاه و فعال رسانه ای و دکتر علی واقعی؛ مدرس دانشگاه و مستشار دادگاه تجدید نظر استان برگزار شد.

این دو استاد مدعو که هر دو از دانش آموختگان دانشگاه علوم اسلامی رضوی بودند با بررسی ویژگی های  نیروهای مفید برای دو حوزه رسانه و قضایی، بر تأثیر تحصیل همزمان حوزوی و دانشگاهی برای موفقیت در این حوزه ها تأکید کردند.

در این همایش همچنین دکتر صابری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز بر مدیریت زمان باقی مانده تا آزمون سراسری دانشگاههای و موسسات آموزش عالی توسط مدیران و معاونان آموزشگاه های متوسطه دوم تأکید کرد.

گفتنی است در این همایش دکتر حسین توکلی و دکتر صابری به سوالات مدیران و معاونان آموزشگاههای متوسطه دوم استان خراسان رضوی در خصوص آزمون سراسری پاسخ گفتند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید