خاکسار قهرودی در بازدید آزمون ورودی دانشگاه: توجه جدی آستان قدس رضوی به تربیت نیروی تراز این آستان مقدس
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی بر تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص با تراز مورد نیاز آستان قدس رضوی و سایر دستگاه های ایران اسلامی تأکید کرد.
۱۳۹۹-۰۶-۲۲

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مصطفی خاکسار قهرودی دیروز جمعه در بازدید از حوزه مرکزی آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مشهد مقدس  تأکید کرد عرصه علم و فرهنگ یکی از عرصه های با اهمیت است که آستان قدس رضوی از دیرباز در این عرصه فعالیت و ماموریت ذاتی داشته است.

وی ادامه داد تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص با تراز مورد نیاز آستان قدس رضوی و سایر دستگاه ها، از ابتدا مورد توجه جدی مسئولان آستان قدس رضوی بوده و در این دوره نیز تولیت معزز آستان قدس رضوی به تقویت  مراکز آموزش عالی علمی و پژوهشی و توجه به سرمایه های انسانی به طور جدی اهتمام ویژه ای دارند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: برگزاری این آزمون نمونه ای برای تحقق این معناست و امیدواریم با توجه به استقبالی که از این آزمون شده نتایج مورد نظر حاصل و موجب تقویت نیروهای متخصص، خبره و متعهد برای آستان قدس رضوی و سایر دستگاههای میهن اسلامی شود.
وی اظهار کرد: آستان قدس رضوی، به طور جدی به موضوع برنامه ریزی برای تعلیم و تربیت و رسیدن به نتیجه مطلوب توجه ویژه دارد و این مهم نیز همواره مورد توجه و اهتمام تولیت آستان قدس رضوی، مسئولان مختلف سازمان فرهنگی و علمی این مجموعه و دانشگاه علوم اسلامی رضوی بوده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید