به همت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه برگزار خواهد شد
دوره توانمندسازی پاسخگویی به شبهات دینی برای طلاب
دوره توانمندسازی پاسخگویی به شبهات دینی برای طلاب و علاقه مندان به حوزه پاسخگویی به شبهات به همت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار خواهد شد
۱۴۰۰-۰۹-۲۳

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این دوره که با همکاری مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مركز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد ویژه طلاب برادر و خواهر که علاقه مند به فعالیت در پاسخگویی به شبهات خواهند بود برگزار می شود.

این گزارش حاکی است دوره مذکور با حضور اساتیدی چون: آیت الله نجم الدین طبسی؛ حجج اسلام توحیدی؛ دکتر فرمانیان؛ جواد ابوالقاسمی و افضل آبادی خواهد بود.

بر اساس این گزارش دوره مذکور در 32 جلسه و به صورت مجازی و از مزایای دوره می توان به گواهی پایان دوره از دانشگاه علوم اسلام رضوی و مركز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی؛ راهیابی به دوره تخصصی؛ معرفی به نهادهای تبلیغی و تقدیر ازممتازین دوره اشاره کرد.

گفتنی است  برخی سرفصل‌های این دوره می توان به مبانی پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی؛ تکنیک‌های کاربردی استدلالی و اقناعی پاسخگویی؛ بررسی شبهات شاخص کلامی، فقهی، تاریخی و حدیثی و منبع شناسی مکتوب و دیجیتال شبهات و پاسخگویی و شیوه‌های جستجو اشاره نمود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت maharat.razavi.ir مراجعه نمایند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید